+370 623 24 881 info@justudija.lt

Kada verta rinktis graviravimo paslaugą?

Per pastaruosius metus graviravimo paslauga itin išpopuliarėjo. Yra daug atvejų, kuomet graviravimo paslauga yra tobulas pasirinkimas. Tad kokiais atvejais verta rinktis graviravimo paslaugą?

Šventės. Juk suprantama, kiekvienas žmogus nori, kad jo šventė būtų įsimintina. Norint suteikti savo šventei dar daugiau išskirtinumo, verta rinktis graviravimo paslaugą. Šios paslaugos dėka šventę galėsite papuošti pagal jūsų užsakymą graviruotais indais, dekoracijoms ar dovanėlėmis, kurios bus skirtos svečiams. Graviruotų atributų dėka šventei suteiksite ne tik išskirtinumo, puošnumo, bet ir maloniai nustebinsite šventės dalyvius.

Dovanos. Apdovanojimai. Graviravimo paslauga gali labai praversti ruošiant vieną ar kitą gyvenimo šventę ar renginį. Na, o kokia šventė be dovanų arba varžybos be medalių?  Galbūt graviruota dovana jį nudžiugintų kur kas labiau?

Verslo atributika. Graviravimo paslauga yra neatsiejama ir nuo verslo atributikos. Šios paslaugos dėka savo įmonės vardą ar logotipą įamžinsite ant stiklinių, medinių, odinių, plastikinių, metalinių, guminių ar netgi akmeninių daiktų.

 

Mes jums siūlome:

  • Odos, kitų audinių graviravimas – raktų pakabukai, diržai, meniu, darbo knygos, kalendoriai, apyrankės, tekstilė.
  • plastiko graviravimas – identifikuojančias kortelės, iškabas, numerėliai, rūbinių numerėliai, įmonių logotipai, stalo kortėlės, vizitinės kortelės, nuolaidų kortelės.
  • silikoninės apyrankės –  įvairių užrašų graviravimas ant silikoninių apyrankių.
  • įrangos graviravimas – nešiojami kompiuteriai, telefonai ir kita dažnai naudojama technika.
  • graviravimas ant medžio – šaukštai, dėžutės, rėmeliai, medinės dėlionės, raktų pakabukai, mediniai rašikliai, indai, padėkliukai, vyno dėžutės, foto graviravimas ant medinio paviršiaus.
  • popieriaus graviravimas – atvirukai, vizitinės kortelės, kvietimai, stalo kortelės.
  • stiklo graviravimas – puodeliai, bokalai, vazos, taurės, stikliniai apdovanojimai, veidrodžiai, tauriųjų gėrimų buteliai.
  • metalo markiravimas (juoda spalva) – gertuvės, termosai, raktų pakabukai, nerūdijančio plieno gaminiai, iškabos, įrankiai.
  • kitų medžiagų ir paviršių graviravimas – vaisiai, riešutai, akmenys, keramika, rašikliai ir visa kita kas tik yra Jūsų vaizduotėje